Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

King

prehled:
s5.travian.cz/allianz.php?aid=1873
 
s5.travian.cz/allianzs5.travian.cz/allianz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Zajímavé zážitky (nejen z Travianu)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Voky
Specialni host
Voky


Male
Poeet p?íspivku : 780
Age : 45
Pozice na serveru : už je toho tolik, že se to sem nevejde:-)
sever/vychod : jihovýchod
Registration date : 22. 08. 07

Zajímavé zážitky (nejen z Travianu) Empty
PříspěvekPředmět: Zajímavé zážitky (nejen z Travianu)   Zajímavé zážitky (nejen z Travianu) Empty31.08.07 14:01

Dovolil jsem si založit tuhle rubriku, páč se s váma musim podělit o jeden interesantní výstřelek, u kterýho jsem málem spadl ze židle.

Tohle mi poslal hráč Ppeettrriikk:
Ahoj, prosím Tě proč na mě pořád útočíš? Nejdřív se prosím koukni na můj profil, já jedu taky přece za Římany!
Díky Petr.
Návrat nahoru Goto down
http://voky.rajce.idnes.cz/
Kovan
Anonymní
avatar



Zajímavé zážitky (nejen z Travianu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavé zážitky (nejen z Travianu)   Zajímavé zážitky (nejen z Travianu) Empty31.08.07 14:05

neco podobnyho se mi stalo na 7 Very Happy mel sem okolo 150 palkaru pri 100 populace a plenil sem okolni vesnice ktery byli slabsi no a jeden hrac mi napsal ses normalni proc na me utocis dyt hrajem za stejny narod ( hold asi nikdy nepochopim lidi kteri si mysli ze se to hraje na narody Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
mariya
Člen rady
mariya


Female
Poeet p?íspivku : 211
Age : 43
Pozice na serveru : Mariya (146|-105)
sever/vychod : ...tak to fakt nevim....
Registration date : 28. 08. 07

Zajímavé zážitky (nejen z Travianu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavé zážitky (nejen z Travianu)   Zajímavé zážitky (nejen z Travianu) Empty31.08.07 14:09

Voky napsal:
Dovolil jsem si založit tuhle rubriku, páč se s váma musim podělit o jeden interesantní výstřelek, u kterýho jsem málem spadl ze židle.

Tohle mi poslal hráč Ppeettrriikk:
Ahoj, prosím Tě proč na mě pořád útočíš? Nejdřív se prosím koukni na můj profil, já jedu taky přece za Římany!
Díky Petr.
prosim te... tak to je good....
mojemu kolegobvi...uz ma taky dve cvsi a ja nevim koli lidi... poslal jeden "velitel" ali o dvou clenech at se omluvi nejake hracce a vrati surky jina, ze ho znici.... tak se mu kolega vysmal...on poslal 10 vojacku a tezce pohorel a dal pokoj...jo...nekdy nekdo nevi oc tu kurna bezi.... a pak pisou tyhle blafy... nechapu jak si mohl myslet ze kdyz ma 100 obyvatel, ze ten co jich ma 500 nema army ktera by ho rozdrtila...to by jooo musel bej pod najezdama aby mu to vyslo.... nekdy holdd lidi NEMYSLI a mysli si ze vi...a vedi *vulgárnost*...
Návrat nahoru Goto down
Kovan
Anonymní
avatar



Zajímavé zážitky (nejen z Travianu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavé zážitky (nejen z Travianu)   Zajímavé zážitky (nejen z Travianu) Empty31.08.07 14:10

njn Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Morth

Morth


Male
Poeet p?íspivku : 295
Age : 32
Pozice na serveru : • Řím (-116 | -163), • Karthágo (-115 | -161), • Neapole (-116 | -162), • Revanne (-116 | -165)
sever/vychod : Mars
Registration date : 23. 08. 07

Zajímavé zážitky (nejen z Travianu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavé zážitky (nejen z Travianu)   Zajímavé zážitky (nejen z Travianu) Empty31.08.07 18:21

Mi jeden napsal na 3s, že na něho nesmím útočit, protože to je soused!! A poslal na mě nějákýho kámoše a on se hezsky spálil, protože jako paradox bel v ali od mojeho byv. spolužáka, který ho za to vyhodil!! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.rosfcb.com/news.php
Kovan
Anonymní
avatar



Zajímavé zážitky (nejen z Travianu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavé zážitky (nejen z Travianu)   Zajímavé zážitky (nejen z Travianu) Empty31.08.07 22:03

taky zajimavy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zajímavé zážitky (nejen z Travianu) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zajímavé zážitky (nejen z Travianu)   Zajímavé zážitky (nejen z Travianu) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zajímavé zážitky (nejen z Travianu)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní :: Ftipy-
Přejdi na: