Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

King

prehled:
s5.travian.cz/allianz.php?aid=1873
 
s5.travian.cz/allianzs5.travian.cz/allianz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Vtipi o Bláznech

Goto down 
AutorZpráva
Georg125
Anonymní
avatar



Vtipi o Bláznech Empty
PříspěvekPředmět: Vtipi o Bláznech   Vtipi o Bláznech Empty30.08.07 2:28

Jedou dva blázni autem a přijedou na křižovatku a tam svítí červená. Jeden povídá podívej se, jak je ta barva krásná. Blikne oranžová a ten druhej povídá, jedem. Nekecej, podívej se jak je ta barva krásná. Blikne zelená a ten druhej zase povída dělej jeď, všichni na nás trouběj. Prosim tě nekecej a dívej se jak je ta barva nádherná. Opět blikne červená a ten první říká: Tu už jsme viděli, jedem...
Návrat nahoru Goto down
Georg125
Anonymní
avatar



Vtipi o Bláznech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipi o Bláznech   Vtipi o Bláznech Empty30.08.07 2:29

Jdou dva blázni po silnici,jeden z nich uvi- dí na zemi padesáti korunu,zvedne ji a začne povídat:"Hele, padesáti koruna!"ten druhý si ji vezme,prohlídne a pak se slovy:"Ta je fa- lešná."ji roztrhá.Ten první se na něho chví- li dívá a pak se zeptá:"A jak si poznal,že je falešná?"ten druhý mu hned odpoví:"Odkdy má padesáti koruna tři nuly?"
Návrat nahoru Goto down
Georg125
Anonymní
avatar



Vtipi o Bláznech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipi o Bláznech   Vtipi o Bláznech Empty30.08.07 2:29

Jde takhle jeden blázen po lese a pod nejvyšším stromem spatří houbu. "Hele, houba! Já do ní kopnu!" "Prosím tě, blázne, nekopej do mě, jsem dědeček hříbeček a splním ti tři přání." "Tak já si přeju, abych už nebyl blázen, ale úplně normální. Jé já jsem normální, já se z toho posr*u. Jé já se pos*al, to sem ale blázen! Jé hele hřib!"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vtipi o Bláznech Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vtipi o Bláznech   Vtipi o Bláznech Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vtipi o Bláznech
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vtipi o policajtech

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní :: Ftipy-
Přejdi na: