Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

King

prehled:
s5.travian.cz/allianz.php?aid=1873
 
s5.travian.cz/allianzs5.travian.cz/allianz  PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 o sexu, nevěře, manželství

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Milhaus1975
Veterán
Milhaus1975


Male
Poeet p?íspivku : 147
Pozice na serveru : Milhaus Hill (167 | -124), Milhausov (166 | -123), Milhaus Bellybutton (166 | -124)
sever/vychod : východ
Registration date : 22. 08. 07

o sexu, nevěře, manželství Empty
PříspěvekPředmět: o sexu, nevěře, manželství   o sexu, nevěře, manželství Empty25.08.07 1:13

o divokém mejdanu se chlap vzbudí vedle cizí ženy a ptá se:
"Proboha, kolik máš let?"
"No přece tolik, na kolik vypadadám!"
"Mě neser, tak dlouho člověk nežije!"
Návrat nahoru Goto down
Milhaus1975
Veterán
Milhaus1975


Male
Poeet p?íspivku : 147
Pozice na serveru : Milhaus Hill (167 | -124), Milhausov (166 | -123), Milhaus Bellybutton (166 | -124)
sever/vychod : východ
Registration date : 22. 08. 07

o sexu, nevěře, manželství Empty
PříspěvekPředmět: Re: o sexu, nevěře, manželství   o sexu, nevěře, manželství Empty25.08.07 21:08

Chlápek stojí u hotelové recepce. Když dostane svůj klíč, odchází. Jak se otočí, vrazí do nějaké ženské, co stála za ním, a loktem se jí silně opře o výstřih. Oba jsou pěkně zaražení a on neví, jak se omluvit, tak řekne:
"Madam, jestli je vaše srdce tak měkké, jak vaše poprsí, určitě mi odpustíte."
Ona odpovídá:
"Jestli je váš penis tvrdý jako váš loket, mám pokoj 436."
Návrat nahoru Goto down
lubster

lubster


Male
Poeet p?íspivku : 316
Age : 39
Pozice na serveru : zapad
Registration date : 16. 08. 07

o sexu, nevěře, manželství Empty
PříspěvekPředmět: Re: o sexu, nevěře, manželství   o sexu, nevěře, manželství Empty25.08.07 21:45

Do baru přijde krásná ženská, opře se o pult a koketně kývne na barmana, který na ní může nechat oči. Ten se přiřítí a čím že jako může pomoct.
Ona mu zajede oběma rukama do fousů, až mu z toho naskočí husí kůže, pomalu se těma vousama probírá a zapřede : "Vy jste majitel tohohle baru?"
"N..n..ne", vydechne barman. Ženská mu sjede rukama z fousů do vlasů, pomalu mu je cuchá a zavrní : "A kdypak přijde majitel?"
"N..n..nevím", koktá barman v sedmém nebi. "Tak až se vrátí," zašeptá ta ženská, zatímco mu zasouvá prostředník do pusy, aby jí ho mohl cucat, "tak mu vyřiďte, že na záchodě není papír"

Very Happy Cool
Návrat nahoru Goto down
Lares
Anonymní
avatar



o sexu, nevěře, manželství Empty
PříspěvekPředmět: Re: o sexu, nevěře, manželství   o sexu, nevěře, manželství Empty08.09.07 8:25

Plavou tři spermie a jedna říká: Já musím být první, ze mě bude hezkej, chytrej a milej chlap a splodím velkou rodinu. A druhá na to: Ne, musím vyhrát já, já budu mít pevný zadeček, kozi jako z kamene a každej na mě bude letět!!!A třetí: Nevim co se hádáte, stejně jsme v prdeli!!!



Profesor zkouší studentku a ptá se jí: "Který lidský orgán dokáže za pár sekund
zvětšit svůj objem 6-8 krát?"
"Penis," odpovídá studentka.
"Je to zornička, ale toho muže se držte, slečno."
Návrat nahoru Goto down
Milhaus1975
Veterán
Milhaus1975


Male
Poeet p?íspivku : 147
Pozice na serveru : Milhaus Hill (167 | -124), Milhausov (166 | -123), Milhaus Bellybutton (166 | -124)
sever/vychod : východ
Registration date : 22. 08. 07

o sexu, nevěře, manželství Empty
PříspěvekPředmět: Myšlenka dne   o sexu, nevěře, manželství Empty10.09.07 17:25

Myšlienka vydatej slovenskej ženy:
Ja som velmi rada, že mi manžela vybrali rodičia...
Pri pomyslení, že som si takého kokota našla sama, by ma jeblo!
Návrat nahoru Goto down
lubster

lubster


Male
Poeet p?íspivku : 316
Age : 39
Pozice na serveru : zapad
Registration date : 16. 08. 07

o sexu, nevěře, manželství Empty
PříspěvekPředmět: Re: o sexu, nevěře, manželství   o sexu, nevěře, manželství Empty10.09.07 22:37

Spor o dítě po rozvodu. Žena prohlašuje:
-"To dítě jsem přivedla na svět já!"
Manželův argument:
-"Když vhodím do automatu peníze a vypadnou mi cigarety, komu patří? Mně a nebo automatu?"
Návrat nahoru Goto down
Lares
Anonymní
avatar



o sexu, nevěře, manželství Empty
PříspěvekPředmět: Re: o sexu, nevěře, manželství   o sexu, nevěře, manželství Empty11.09.07 7:20

Trestanec utekl z věznice, kde byl zadržen po celých 15 let. Při útěku narazí na dům a vloupá se do něj. V posteli najde mladý manzelský pár. Vytáhne muže, sváže ho na židli a přiváže ženu k posteli. Na to na ní vylezl, políbil ji na krk, pak vstal a odešel do koupelny. Když je trestanec v koupelně, muž říká své ženě: "Poslouchej, tenhle chlápek je vězeň, podívej se na jeho oblečení! Nejspíš strávil dlouhou dobu ve věznici a roky neměl ženskou. Viděl jsem, jak Tě políbil na krk. Jestli chce sex, nevzpouzej se, nestěžuj si, jenom dělej, co Ti řekne, uspokoj ho. Tenhle chlap musí bejt nebezpečnej, jestli se naštve, zabije nás oba! Buď silná, miláčku. Miluju Tě." Žena odpovídá: "Nelíbal mě na krk. Šeptal mi do ucha. Řekl mi, že si myslí, ze jsi vážně sexy chlap a zeptal se mě, jestli máme v koupelne nějakou vazelínu... Buď silný, miláčku. Taky Tě miluju....."
Návrat nahoru Goto down
Lares
Anonymní
avatar



o sexu, nevěře, manželství Empty
PříspěvekPředmět: Re: o sexu, nevěře, manželství   o sexu, nevěře, manželství Empty11.09.07 7:23

"Slečno, vy máte ale krásné kozy!"
"Člověče, chcete jednu do huby?"
"Ano, a tu druhou bych rád hladil
Návrat nahoru Goto down
Milhaus1975
Veterán
Milhaus1975


Male
Poeet p?íspivku : 147
Pozice na serveru : Milhaus Hill (167 | -124), Milhausov (166 | -123), Milhaus Bellybutton (166 | -124)
sever/vychod : východ
Registration date : 22. 08. 07

o sexu, nevěře, manželství Empty
PříspěvekPředmět: Re: o sexu, nevěře, manželství   o sexu, nevěře, manželství Empty13.09.07 20:22

Potkala Jane Tarzana.
Tarzan byl štramák a Jane se strašně líbil. Trochu si s nim popovídala,
jak jde život, jak poslouchají opice a tak, potom se ho opatrně zeptala:
"Tarzane, a co sex?"
"Sex? Co je to?"
Jane mu to kulantními slovy vysvětlila a Tarzan pochopil:
"Aha, jasně. No, na to používám díru ve stromě."
"Ale Tarzane, na to jdeš úplně špatně! To ti musím ukázat, jak se to dělá.
Uvidíš, že to bude lepší, než ten tvůj strom!"
Sundala si šaty a lehla si na zem.
Tarzan si sundal kus zvířecí kůže, který měl kolem beder, přistoupil blíže
a pak Jane vši silou kopl do rozkroku.
Jane se zkroutila bolesti: "Co to děláš, ty pitomče?"
"Kontroluji, jestli tam nemáš včely!"
Návrat nahoru Goto down
Milhaus1975
Veterán
Milhaus1975


Male
Poeet p?íspivku : 147
Pozice na serveru : Milhaus Hill (167 | -124), Milhausov (166 | -123), Milhaus Bellybutton (166 | -124)
sever/vychod : východ
Registration date : 22. 08. 07

o sexu, nevěře, manželství Empty
PříspěvekPředmět: Re: o sexu, nevěře, manželství   o sexu, nevěře, manželství Empty14.09.07 18:20

Reportér z nejmenované televize přijede do malé české vesnice, kde žije podle statistiky nejstarší občan v republice. Udělá rozhovor a na konci staříka zeptá, jestli si pamatuje nejhezčí zážitek ve svém životě.
"No, to bylo tehdy, když se ztratila předsedovi sedmnáctiletá dcera. To ji tři dny hledali všichni chlapi z vesnice a když jsme ji našli tak jsme od radosti tři dny chlastali a tři dny jsme ji všichni šukali."
"No tak tohle ven nemůže!" říká si reportér. "No tak staříku to je hezký, tak mi povězte jestli se pamatujete na váš druhý nejkrásnější zážitek."
"A jo. To bylo tehdy, když se ztratila z družstva kráva.. To ji hledali tři dny všichni chlapi z vesnice. No a když jsme ji našli tak jsme od radosti tři dny chlastali a tři dny jsme ji šukali."
Reportér málem omdlel, ale nějak se přeci jen vzpamatoval.
"No dědo, když tohle byly nejhezčí zážitky, tak jsem zvědav jaký byl váš nejhorší zážitek?"
"No, to bylo tehdy, když jsem se ztratil já ..."
Návrat nahoru Goto down
 
o sexu, nevěře, manželství
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní :: Ftipy-
Přejdi na: